Керування дозволамиКерування дозволами

Відзнаки

Вінницький «Прозорий офіс» - лауреат всеукраїнського конкурсу 2009 року «Кращий міський д​озвільний офіс»​

Відзнака.jpgУ конкурсі взяли участь всі обласні та районні дозвільні офіси України. Учасники заповнювали певну форму заявки і надсилали її до Комітету, де члени журі та комісія визначали кращі дозвільні центри та кращих адміністраторів цих центрів. Напередодні Дня підприємця, 3 вересня, у клубі Кабінету Міністрів України переможців конкурсів нагороджувала відповідними дипломами голова Державного комітету з питань регуляторної політики та підприємництва Олександра Кужель.

«Вінниця однією з перших міст України створила дозвільний офіс у форматі, який вимагає чинне законодавство та рекомендації Комітету з питань регуляторної політики та підприємництва, - розповідає начальник управління розвитку споживчого ринку та послуг міської ради Сергій Кудлаєнко, який представляв Вінницю на врученні нагород. - Разом з тим, ми постійно працюємо над удосконаленням його роботи, - цю задачу перед нами ставить міський голова Володимир Гройсман, якому, власне, і належала ідея створення Центру Адміністративних послуг «Прозорий офіс» та реалізація цього проекту».

Вінницькі «прозорі офіси» отримали європейську відзнаку


 
 
 

Рада Європи визнала вінницькі "прозорі офіси" кращими у сфері надання адміністративних послуг громадянам.

Про це повідомляє департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради, передає кореспондент УКРІНФОРМу.

"На Міжнародній конференції "Кращі практики місцевого самоврядування-2012", яка відбулась у Ялті, фіналістам однойменного конкурсу представники Ради Європи вручили нагороди та пам’ятні дипломи. Вінниця посіла перше місце у номінації «Ефективне управління і надання громадських послуг", - йдеться у повідомленні.

Всього на конкурсі було представлено три номінації: "Ефективне управління і надання громадських послуг", "Підтримка місцевого підприємництва" та "Досвід залучення інвестицій і реалізації грантових програм", на перемогу в яких претендували 82 проекти. Їх переваги та недоліки оцінювало експертне журі Ради Європи.​

Наразі у Вінниці функціонує мережа із чотирьох "Прозорих офісів", яка дає можливість наблизити надання адмінпослуг до людей, які проживають на тій чи іншій території, зробити їх зрозумілими, зручними та якісними.​